Balůsková a Blaha vítězní na Běhu 17. listopadu

Ve středu 17. listopadu uspořádal náš oddíl po dvouleté odmlce již 31. ročník běžeckého závodu věnovanému tomuto dni. Na zcela nové trati se nepředstavilo mnoho závodníků, avšak výkony byly kvalitní. Mezi ženami vyhrála věkem juniorka Adéla Balůsková, která 3,8 km zvládla za 19 minut 34 vteřin. Stálice na přerovském ovále Hana Tovaryšová jí tentokrát nestačila a cílem proběhla 75 s po ní. Mezi muži opět prokázal dobrou připravenost Tomáš Blaha z AK Kroměříž. Během celého závodu se držel v čele, ale v posledních sto metrech musel o prvenství bojovat, když ho svým finišem doslova překvapil Petr Vymazal (AD Cyklo Brodek u Přerova). Oba borci předvedli, že patří mezi skvělé závodníky. Blaha zaběhl čas 24:40 min, Vymazal zůstal tři vteřiny za ním. Dalších 33 sekund zaostal nakonec třetí Milan Wurst z oddílu biatlonu v Břidličné. Veteránskou kategorii vyhrál a celkově pátý byl Jan Rončák z Fortex Ski Moravský Beroun (27:21 min). Všichni zúčastění obdrželi pamětní medaile a vítězové i malý pohár. Závody proběhly za pěkného počasí. Děkujeme všem závodníkům, organizátorům a dalším, kteří se přišli podívat a povzbudit kamarády na trati.