Kašpařík 12. na Maratonu Českým rájem

V neděli 14. srpna hostila obec Prachov šestý ročník Maratonu Českým rájem. Trasa maratonu vedla nádherným a rozmanitým prostředím z Prachovských skal, Hruboskalskem a kolem Trosek, dominanty Českého ráje, zpět do Prachova. Závodu se zúčastnilo 64 běžců, kteří se postarali o účastnický rekord, a nechyběl mezi nimi ani Tomáš Kašpařík.

Na fotografii je Tomáš zachycen na občerstvovací stanici. Pořádně vidět ho ale bylo především přímo na trati, když doběhl na krásném 12. místě v absolutním pořadí. Jeho cílový čas byl 3:56:38 hod.

Na start dalšího závodu se Tomáš postavil hned po týdnu. Dal si opět do těla, neboť zvolil časovku z Bystřice pod Hostýnem až na samotný Hostýn (na fotografii níže). Ve své kategorii (muži B) obsadil pěkné čtvrté místo (26:27 min), absolutně byl opět 12.

Startovala také Hana Tovaryšová, která v kat. ženy D obsadila rovněž čtvrté místo (49:09 min).

Kompletní výsledky obou závodů jsou ke stažení v příloze.