Kašpařík zvítězil na dvou předvánočních závodech

V neděli 18. prosince startoval přerovský běžec Tomáš Kašpařík na 29. ročníku Vánočního krosu v Bělském lese v Ostravě, kde se běžel závod na 6 km. Běželo se po mírně namrzlých cestách a Tomáš si nevedl vůbec špatně, když obsadil celkové deváté místo v čase 21:31 minut. Ve své kategorii (muži 40-49 let) dokonce zvítězil! O čtyři dny později vítězství zopakoval na Prosincovém běhu Smetanovými sady v Olomouci, kde se běželo 6,5 km (24:49 min). Celkově doběhl třetí. Závod byl předposledním dílem seriálu Olomoucké běžecké ligy, kde zatím figuruje na třetím místě. Jelikož se ale nezúčastní posledního závodu (Štěpánského běhu v Náměšti na Hané), nemělo by se na konečném umístění již nic změnit, protože na čtvrtého Petra Ondráčka má náskok 166 bodů.