Na Rohálovské desítce jsme měli trojí zastoupení

V sobotu 25. února se v Prusinovicích běžela tradiční Rohálovská desítka. Náš oddíl reprezentovali pouze tři hoši v kategoriích mladšího žactva a mladší přípravky. Mezi mladšími žáky obsadil dvanácté místo Jáchym Kouba, když na trati 800 m podlehl ve finiši o jednu vteřinu tučapskému Pavlu Zdráhalovi. Jeho čas byl 3:05 min. Mladší přípravka běžela trať dlouhou 500 metrů a také jejich souboj byl napínavý až do samotného konce. O deváté místo si to mezi sebou rozdali oba naši borci - o fous rychlejší byl nakonec Matěj Dedek před Jonatanem Koubou. Oběma ale rozhodčí naměřili čas 1:50 min. Kompletní výsledky dětských závodů jsou ke stažení v příloze. Na výsledky z hlavního závodu se můžete podívat zde.