Zdeněk Doležal uspěl na Slavkovských radarech, k běhu si přidal i kolo

V neděli 24. května se v Loučce uskutečnil další ročník Slavkovských radarů. Tradiční cyklistická časovka do kopce byla loni rozšířena i o běžeckou kategorii. Závod měřil 6,8 km s převýšením 354 metrů. Účast si nenechali ujít ani tři přerovští běžci Zdeněk Doležal, Petr Punge a Jiří Skřeček, kteří si k běhu přidali i kolo a zúčastnili se tak "dvojboje pro odolné kusy". V běhu se blýskl Doležal šestým nejlepším časem (31:08,7 min; na kole 22:52,2 min), sedmnáctý doběhl Petr Punge (34:59,5 min; na kole 25:11,5 min) a o čtyři pozice za ním Jiří Skřeček (35:39,5 min; na kole 23:8,9 min). S cílem doběhnout startovala také jedenáctiletá Sára Nováková, jejíž cíl byl splněn výkonem 50:38,2 min (52. místo). Kompletní výsledky zde.