Tři medaile pro běžce SK Přerov z Podlesí

Koncem srpna se konal tradiční Běh na Sv. Hostýn. SK Přerov zastupovali Tomáš Kašpařík a Hana Tovaryšová. Trať měřila přesně 5000 metrů a její převýšení bylo 422 m. Tomáš Kašpařík se oproti loňsku zlepšil téměř o minutu a časem 27:13 min bral desáté místo v kat. B. Celkově doběhl dvacátý čtvrtý. Hana Tovaryšová ve své kat. ženy D doběhla těsně pod stupni vítězů (43:29 min).

Těsně před koncem prázdnin se závodilo také v Podlesí. Pro krásné druhé místo si v kat. dívek do 7 let doběhla Sofie Skácelová. Pětikilometrovou trať si vybral Jáchym Kouba a běžel skvěle, v kopcovitém profilu dosáhl času 19:40 min bral suverénní první místo.

Opět na čtvrtém místě doběhla Hana Tovaryšová (30:17 min). Desítku, která byla spíše rovinatá, zvolil Tomáš Kašpařík. Běžel výborně, v kat. muži B si doběhl pro stříbrnou medaili (40:33 min) a v celkovém pořadí mužů byl čtvrtý!