V pátek 16. listopadu uspořádal oddíl atletiky SK Přerov závody v přespolním běhu pro žactvo a dorost. Závodů se zúčastnili jak registrovaní atleti, tak reprezentanti všemožných základních a středních škol. Z našeho oddílu dosáhla nejvýše Veronika Májová mezi staršími žačkami- trať o délce 2100 m pokořila za 10:54 min a radovala se z druhého místa. Ve stejné kategorii obsadila Anna Špačková čtvrté místo (11:05 min).
Třetí mezi mladšími žačkami doběhla Nikola Dvorská, když 1400 m zvládla za 7:10 min. Šestá byla Gabriela Švarcová (7:53 min) a sedmá Pavlína Vašinová (8:44 min). Třetí místo mezi mladšími žáky uhájil Adam Kopec (6:24 min). V téže kategorii startovali také Radim Plško (7:17 min/ 7.) a František Rezek (8:03 min/ 9.)
V kategorii starších žáků doběhl desátý na trati 2100 m Pavel Mikuláček (11:07 min).
Ilustrační foto: Adam Kopec (start. číslo 45) na Běhu vítězství v Hranicích
Kompletní výsledky:
1400 m, mladší žákyně | ||||
1. | Šestáková Barbora | TJ Olympia Bruntál | 6:11 | min |
2. | Hrabalová Veronika | ZŠ nám.Míru Kojetín | 7:04 | min |
3. | Dvorská Nikola | SK Přerov | 7:10 | min |
4. | Vrábelová Eliška | ZŠ nám.Míru Kojetín | 7:32 | min |
5. | Fojtů Monika | ZŠ Svisle Přerov | 7:39 | min |
6. | Švarcová Gabriela | ZŠ Svisle Přerov (SK Přerov) | 7:53 | min |
7. | Vašinová Pavlína | SK Přerov | 8:44 | min |
8. | Zaoralová Markéta | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:03 | min |
9. | Grygarová Barbora | ZŠ Svisle Přerov | 9:10 | min |
10. | Vašicová Tereza | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:39 | min |
11. | Rozsívalová Michaela | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:53 | min |
1400 m, mladší žáci | ||||
1. | Pačaj David | ZŠ Svisle Přerov | 6:11 | min |
2. | Goldemund Lukáš | ZŠ Svisle Přerov | 6:15 | min |
3. | Kopec Adam | SK Přerov | 6:24 | min |
4. | Židlík Dan | ZŠ nám.Míru Kojetín | 6:27 | min |
5. | Král František | ZŠ Svisle Přerov | 7:13 | min |
6. | Plško Radim | SK Přerov | 7:17 | min |
7. | Zádrapa Jan | ZŠ Svisle Přerov | 7:20 | min |
8. | Machů Petr | ZŠ nám.Míru Kojetín | 8:02 | min |
9. | Rezek František | SK Přerov | 8:03 | min |
10. | Koláčný Martin | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:08 | min |
11. | Flora Martin | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:31 | min |
2100 m, starší žákyně | ||||
1. | Glozygová Pavla | ZŠ Svisle Přerov | 10:36 | min |
2. | Májová Veronika | ZŠ Svisle Přerov (SK Přerov) | 10:54 | min |
3. | Dočkalová Monika | ZŠ nám.Míru Kojetín | 10:56 | min |
4. | Špačková Anna | SK Přerov | 11:05 | min |
5. | Miková Adéla | ZŠ Svisle Přerov | 11:10 | min |
6. | Bujnochová Alena | ZŠ Velká Dlážka Přerov | 11:37 | min |
7. | Hlavová Lucie | ZŠ Trávník Přerov | 13:06 | min |
8. | Přikrylová Eliška | ZŠ Trávník Přerov | 14:08 | min |
9. | Kopčíková Nikola | ZŠ Svisle Přerov | 14:16 | min |
Hradilová Tereza | OA Přerov | NF | ||
2100 m, starší žáci | ||||
1. | Zátopek Filip | TJ Olympia Bruntál | 8:32 | min |
2. | Němec Jan | TJ Olympia Bruntál | 9:18 | min |
3. | Gerhát Michal | ZŠ Svisle Přerov | 9:37 | min |
4. | Hrabal Marek | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:53 | min |
5. | Židlík Dušan | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:57 | min |
6. | Hruboš Nikola | ZŠ nám.Míru Kojetín | 9:57 | min |
7. | Kotrla Ladislav | ZŠ Svisle Přerov | 10:27 | min |
8. | Michna Karel | ZŠ Svisle Přerov | 10:52 | min |
9. | Haliak Ondřej | ZŠ nám.Míru Kojetín | 10:56 | min |
10. | Mikuláček Pavel | ZŠ Velká Dlážka Přerov (SK Přerov) | 11:07 | min |
11. | Juhász Vít | ZŠ Svisle Přerov | 11:50 | min |
12. | Pham Le Viktor | ZŠ Svisle Přerov | 14:18 | min |
13. | Chovanec Karel | ZŠ Svisle Přerov | 14:39 | min |
3100 m, dorostenky | ||||
1. | Janků Kristýna | OA Přerov | 14:05 | min |
2. | Martiňáková Pavla | OA Přerov | 16:25 | min |
3800 m, dorostenci | ||||
1. | Kyselák Ondřej | OA Přerov | 15:14 | min |
2. | Jakubíček jan | SK Přerov | 15:19 | min |
3. | Vozák Lukáš | SŠE Lipník n.B. | 15:35 | min |
4. | Radosta František | OA Přerov | 16:08 | min |
5. | Mlhařík Kamil | OA Přerov | 18:37 | min |
6. | Tomek František | SŠE Lipník n.B. | 18:45 | min |
7. | Gerhard Zdeněk | OA Přerov | 20:36 | min |