I. liga mužů a žen, skup. C

Rozpis kol:

1. kolo 13. května Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  3. června  Třinec   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  1. července  Uh. Hradiště    článek výsledky fotogalerie videogalerie
4. kolo  26. srpna  Břeclav   článek výsledky fotogalerie videogalerie
Baráž  9. září  Hodonín   článek výsledky fotogalerie videogalerie


Družstvo na 1. místě postupuje do baráže o extraligu.
Družstva na 7.-8. místě sestupují do baráže o I. ligu, která se bude konat 9. září v Hodoníně.

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Ženy Muži
AC Moravská Slavia Brno AC Moravská Slavia Brno
AO TJ TŽ Třinec AO TJ TŽ Třinec
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
SK Přerov - A SK Přerov - A
AK Zlín AK Zlín
AK Olomouc TJ Lokomotiva Břeclav
AC Slovácká Slavia Uh. Hradiště AO Slavia Havířov
TJ Slezan Frýdek-Místek  

 

 

Část našich závodníků na 1. kole I. ligy mužů a žen v Olomouci. Horní řada zleva: Adéla Balůsková, Rostislav Mališka, Aleš Říhošek, David Drštička, Matěj Dluhoš a Jakub Sehnálek. Dolní řada zleva: Andrea Plhalová, Veronika Čejnová, Helena Tomková a Adam Kopec. Chybí Barbora Zatloukalová, Kateřina Bubíková a Stanislava Bubíková.


ŽENY:

      hl.b.   pom.b.  
1. TJ Sokol Opava   29   677  
2. AK Zlín   29   653  
3. TJ TŽ Třinec   25   593,5  
4. AK Olomouc   18   506  
5. TJ Slezan Frýdek-Místek   17   477,5  
6. AC Moravská Slavia Brno   12   412  
7. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště   10   398,5  
8. SK Přerov   4   244,5  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Tomková Helena 96,75 26,25 22 28,5 20
2. Čejnová Veronika 51,75 11,25 12,5 16,5 11,5
3. Zatloukalová Barbora 51,75 15,25 8 11,5 17
4. Balůsková Adéla 24 5,5 7 11,5 -
5. Bubíková Kateřina 13 4 - 3 6
6. Bubíková Stanislava 7 0 - 1 6
7. Plhalová Andrea 0,25 0,25 0 - -
             
  Celkem 244,5 62,5 49,5 72 60,5


MUŽI:
 

      hl.b.   pom.b.  
1. TJ Sokol Opava   28   1026,5  
2. TJ TŽ Třinec   22   764,5  
3. TJ Lokomotiva Břeclav   19   614  
4. AC Moravská Slavia Brno   17   601  
5. AK Zlín   11   447  
6. AO Slavia Havířov   11   442,5  
7. SK Přerov   4   237,5  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Drštička David 62,5 13,75 17,75 11,25 19,75
2. Mališka Rostislav 46,25 11 0 16,25 19
3. Říhošek Aleš 42,5 6,25 10,75 11,5 14
4. Pátek Daniel 39,75 - 24,5 15,25 -
5. Kopec Adam 19,5 5 9,5 5 -
6. Dluhoš Matěj 17,5 4 4,75 1,75 7
7. Sehnálek Jakub 9,5 1 6,75 0,5 1,25
8. Kašpařík Tomáš 0 - - 0 -
             
  Celkem 237,5 41 74 61,5 61


BARÁŽ O POSTUP DO I. LIGY - ŽENY:

          pom.b.
1. TJ Lokomotiva Břeclav       165
2. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště       140
3. TJ Šumperk       140
4. SK Přerov       125
5. AK Hodonín       101
6. Atletika Poruba       93
7. AK Šternberk       91
8. TJ Jiskra Otrokovice       53
9. TJ Jäkl Karviná       41
10. AC Moravská Slavia Brno B       15
           
  Úspěšnost: Celkem      
1. Zatloukalová Barbora 25      
2. Tomková Helena 23      
3. Dvorská Nikola 18      
4. Čejnová Veronika 17      
5. Jedličková Aneta 7      
6. Vašinová Pavlína 7      
7. Bubíková Stanislava 6      
8. Škrabalová Eliška 6      
9. Sehnálková Kateřina 5      
10. Patalová Gabriela 3      
11. Šindelková Dominika 3      
12. Tovaryšová Hana 3      
13. Budařová Veronika 1      
14. Kosková Natálie 1      
15. Růžičková Zuzana 0      
16. Šaradínová Daniela 0      
           
  Celkem 125      

 

BARÁŽ O POSTUP DO I. LIGY - MUŽI:

          pom.b.
1. SSK Vítkovice B       222,5
2. AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště       203
3. AK Hodonín       152,5
4. TJ Šumperk       142
5. SK Přerov       118,5
6. AC Moravská Slavia Brno B       61,5
7. SK Hranice       48
8. AK Šternberk       46
9. TJ Znojmo       30
           
  Úspěšnost: Celkem      
1. Drštička David 21      
2. Mališka Rostislav 16,375      
3. Říhošek Aleš 16,375      
4. Kolomazník Pavel 16      
5. Klvaňa Václav, ml. 14      
6. Kopec Adam 9      
7. Vandrovec Václav 7      
8. Kolomazník Jonáš 5,375      
9. Dluhoš Matěj 3,375      
10. Bubík Adam 3      
11. Lesák Lukáš 2      
12. Skřeček David 2      
13. Jakubíček Jan 1      
14. Měřínský Petr 1      
15. Sehnálek Jakub 1      
16. Bajer David 0      
17. Biječek Vilém 0      
18. Plško Radim 0      
           
  Celkem 118,5      

 

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

Přerovský deník