KP staršího žactva

Vytisknout

Rozpis kol:

1. kolo  18. května  Šumperk   článek výsledky fotogalerie
2. kolo  30. května Olomouc   článek výsledky fotogalerie
3. kolo 16. června Hranice   článek výsledky fotogalerie


Do semifinále MMaS (Olomouc 28. 8. 2022) postupuje prvních 5 družstev ze základní části. Ze semifinále postupuje prvních 5 družstev do finále MMaS (Frýdek-Místek 11. 9. 2022).


Rozsah disciplín
: 60 m,150 m, 300 m, 800 m, 1500 m (1. kolo dívky i hoši), 3000 m (3. kolo dívky i hoši), 100 m př., 200 m př., 1500 m př. (2. kolo dívky i hoši), výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x60 m (1. a 3. kolo), 4x300 m (2. kolo)

Všechny běhy včetně 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů. Ve skoku dalekém a ve všech vrhačských disciplínách budou 3 pokusy a finále. V případě velkého počtu přihlášených v disciplíně může pořadatel po dohodě s ŘP přistoupit k rozdělení na skupinu A (3+3 pokusy) a B (pouze 3 pokusy).

Družstvo staršího žactva na 1. kole v Šumperku v roce 2022.

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   26   717,5
2. TJ Šumperk   25   642
3. AC Prostějov   20   333,5
4. Sportovní klub Přerov 1908   19   257
5. Atletika Zábřeh   13   127,5
6. TJ Uničov   10   90
7. TJ Sokol Nová Hradečná   8   79,5
8. SK Hranice   7   55,5
9. AK Šternberk   5   47,5
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Skřečková Tereza 55,75 21 16 18,75
2. Kroupová Ema 46 14 11 21
3. Tichá Tereza 39,75 16 13 10,75
4. Odstrčilová Anna 39 13 11 15
5. Školová Adéla 33,75 7 13 13,75
6. Andrisová Klára 18 2 3 13
7. Kuklová Julia 13,75 2 6 5,75
8. Zapletalová Viktorie 7 0 2 5
9. Karlíková Kateřina 4 0 2 2
10. Havránková Jana 0 0 - 0
11. Knoppová Adéla 0 0 0 -
12. Vinklárková Julie 0 - 0 0
           
  Celkem 257 75 77 105

 

STARŠÍ ŽÁCI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   27   695
2. AC Prostějov   24   400
3. AK Šternberk   20   316,5
4. Sportovní klub Přerov 1908   19   272,5
5. Atletika Zábřeh   15   172
6. TJ Šumperk   11   127
7. TJ Sokol Nová Hradečná   10   118
8. TJ Uničov   4   31
9. SK Hranice   0   12
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Knap Jan 50,875 16,625 15 19,25
2. Kříž Antonín 49,875 13,625 18 18,25
3. Rybníček Lukáš 42,875 11,625 14 17,25
4. Kouba Jonatan 42,25 - 23 19,25
5. Gall Filip 28,625 14,625 14 -
6. Kundera Jindřich 25 9 - 16
7. Beránek Adam 14 4 3 7
8. Vančura Michal 7 0 0 7
9. Jakoubek Jakub 6 0 1 5
10. Přikryl Vítek 4 1 1 2
11. Skopal Radim 2 0 0 2
12. Navrátil Vít 0 0 0 0
           
  Celkem 272,5 70,5 89 113