Rozpisy závodů

Vytisknout

Kalendář všech závodů naleznete na webových stránkách ČAS.
Kalendář, výsledky, žebříčky atd. všech závodů Olomoucké běžecké ligy (OBL) naleznete zde.
Kalendář, výsledky, žebříčky atd. všech závodů Chlapáckého běhu (CHL) naleznete zde.

Termínovku 2018 (hala, dráha, mimo dráhu) k 28. 2. 2018 si můžete stáhnout zde.
Brožuru Moravskoslezských soutěží 2017 (obsahuje termínovku, soutěžní řád, informace k soutěžím družstev a další) si můžete stáhnout zde.
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje (VCV) 2018 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

ČERVENEC 2018
5. 8. Běh pod Slunečnou Moravský Beroun 32. VCV propozice
6.-13. Mezinárodní sportovní hry Giochi del Tricolore Reggio Emilia   propozice
8. MU CZE-HUN-SLO-POL mužů a žen do 22 let Jelenia Gora    
10. 2. letní házení Přerov   propozice
13. Černovírská osmička Olomouc 9. OBL  
13. 8. Hudební pětka na dráze Olomouc 33. VCV  
14. Pacovské víceboje Pacov    
14. 11. Nemojská devítka Nemojany 34. VCV propozice
15. 5. Koblížkový pasecký běh aneb od starosty k ředitelce Paseka 35. VCV propozice
18. Velká cena Tábora Tábor    
21. Velká cena Nového Města nad Metují Nové Město n. M.    
28.-29. MU CZE-EST-FRA-ITA-ESP-SUI ve vícebojích U20 a U23 Aubagne    
28.-29. MČR mužů a žen Kladno    
28. MMaS v běhu do vrchu Krásná-Lysá hora    
SRPEN 2018
4. MČR v běhu do vrchu mužů a žen Bělá pod Pradědem    
18. MČR v běhu do vrchu veteránů Bystřice pod Hostýnem    
18. Velká cena Sokola Opava Opava    
18. Zlín 2018 Zlín    
18. 10. Jesenický maraton Ramzová 36. VCV  
18. 7. Jesenický půlmaraton Červenohorské sedlo 37. VCV  
21. Mladá Evropa (do 19 let) Jablonec nad Nisou    
22. KP mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Olomouc    
25. 4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D Šumperk    
25. MU CZE-CRO-HUN-AUT-SVK-SLO veteránů Varaždin    
25. 32. Běžecký mítink – Bohuňovice Bohuňovice 38. VCV  
26. 3. Podlesácká desítka Grygov 39. VCV  
29. KP dorostu, juniorů a dospělých Olomouc    
ZÁŘÍ 2018
1.-2. MČR mužů a žen do 22 let Ostrava    
1. 6. Kosiřské žiganec Drahanovice 40. VCV  
2. 2. Rybníkova osmička – podzim Čehovice   propozice
5. 42. S kopečka do kopečka Svatý Kopeček 41. VCV propozice
7.
Náměšťský štafetový běh
Náměšť na Hané 10. OBL  
8.-9. Kontinentální pohár Ostrava    
8. Antošova míle a Memoriál J. Pelikána ve sprinterském trojboji Hodonín    
8. Vyškovská míle a VC města Vyškova Vyškova    
8. 25. 2 míle Josefa Odložila Dětřichov u Jeseníku 42. VCV  
8. Birell Grand Prix Praha Praha    
12. KP staršího žactva Šumperk    
13. Nemilanská osmička Olomouc 11. OBL  
15. MČR v maratonu veteránů Kladno    
15. MMaS družstev staršího žactva Olomouc    
15. 35. Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel 43. VCV  
15. Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem    
16. 3. kolo MMaS družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava    
19. KP mladšího žactva Prostějov    
19. Slezanská hodinovka Frýdek-Místek    
22.-23. MČR žáků a žákyň Jablonec n. N.    
23. VC města Prostějova a Memoriál E. Rozbořila Prostějov    
23. MMaS v maratonu Ostrava    
27. Zářijový běh Smetanovými sady Olomouc 12. OBL  
28. 14. Běh Terezským údolím Náměšť na Hané 44. VCV  
28. MČR družstev dorostenců a dorostenek Opava    
28. MČR družstev juniorů a juniorek Praha    
29. Baráž o postup do I. ligy na Moravě a ve Slezsku vítěz mužů sk. D    
29. MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň ?    
29. 32. Běh kolem Moravy Olomouc 45. VCV  
30. MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a dorostu Běchovice    
30. MMaS mladšího žactva Boskovice    
30. 100 minutový desetiboj Brno    
30. 8. Čtvrtmaraton Mezi lesy Prostějovičky 46. VCV  
ŘÍJEN 2018
4. Novosvětská sedmička Olomouc 13. OBL  
6. MČR družstev staršího žactva Olomouc    
6. MČR veteránů v klasickém pětiboji Praha    
7. MMaS družstev mladšího žactva Šumperk    
7. 35. Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves Stará Ves u Rýmařova 47. VCV  
9. Republikové finále SŠ atletického poháru Břeclav    
10. KP ve vícebojích mladšího žactva a přípravek Přerov    
12.-13. Svatováclavské víceboje Přerov    
13. 3. Hradčanské vlnky Hradčany 48. VCV  
14. MČR v přespolním běhu veteránů Rudice    
14. MMaS v silničním běhu na 10 km mužů a žen Havířov    
14. 42. Podzimní Kiosk Šternberk 49. VCV  
16. Podzimní neředínský kros Olomouc 14. OBL  
19. Běh do vrchu Olbramice Náměšť na Hané 15. OBL  
20. 7. Grymovská pětka Grymov 50. VCV  
25. Říjnový běh Smetanovými sady Olomouc 16. OBL  
28. 10. Běh za loštickým tvarůžkem Loštice 51. VCV  
LISTOPAD 2018
11. MMaS v přespolním běhu Ostrava    
17. 39. Běh 17. listopadu Přerov 52. VCV  
18. 1. Podzimní běh Červenkou Červenka 53. VCV  
22. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc 17. OBL  
24. MČR v přespolním běhu mužů, žen a juniorů Kostelec-Alfrédov    
24. 7. Běh sv. Kateřiny Přáslavice 54. VCV  
PROSINEC 2018
1. 36. Mikulášský běh Olomouc 55. VCV  
8. 15. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané 56. VCV  
20. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc 18. OBL  
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané 19. OBL  
31. Silvestrovský běh Přerov    
31. Silvestrovský běh Prostějov    

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

4. kolo II. ligy mužů a žen, sk. D (sobota 25.8.2018, Šumperk)
Sraz: na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd:
 zájezdovým autobusem
Předpokládaný návrat: bude upřesněno
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

Krajské přebory staršího žactva (středa 12.9.2018, Šumperk)
Sraz: na parkovišti naproti bazénu
Odjezd:
 zájezdovým autobusem (společně s SK Hranice)
Předpokládaný návrat: bude upřesněno
Vedoucí: bude upřesněno

Krajské přebory mladšího žactva (středa 19.9.2018, Prostějov)
Sraz: na parkovišti naproti bazénu
Odjezd:
 zájezdovým autobusem (společně s SK Hranice)
Předpokládaný návrat: bude upřesněno
Vedoucí: bude upřesněno