Okresní kolo soutěže škol Pohár rozhlasu se konalo na našem stadionu v úterý 12. května. V nepříliš příznivém chladném počasí s poryvy větru se utkalo proti sobě 357 závodníků z 10 různých základních škol a nižších gymnázií.
Nejúspěšnější byla ZŠ U Tenisu, která s vydatnou podporou našich atletů zvítězila v kategoriích mladších žáků i žákyň, obdobně se dařilo ve starších kategoriích ZŠ 1. máje Hranice. Obě školy přidaly ještě stříbro a bronz a staly se tak nejúspěšnějšími výpravami dne.
Všechna družstva na 1. místech postupují do krajského finále, ostatní celky ještě budou čekat na bodové zisky ostatních škol ve zbývajících okresních kolech - školy z celého kraje na dalších místech s nejvyššími bodovými součty mohou postoupit na divokou kartu. Držíme pěsti, ať se vám v krajském finále daří! Konat se bude ve středu 27. května v Olomouci.




















