Ročenka SK Přerov 2017

Jako každoročně, tak i v letošním roce hodnotíme činnost našeho atletického oddílu. Po sportovní stránce to byla sezóna velmi úspěšná, což můžete posoudit při čtení ročenky, ve které najdete umístění jednotlivců na mistrovství ČR, výkony v mezistátním utkání žactva, našich žáků na Letní olympiádě dětí a mládeže a na mistrovství Moravy a Slezska. Rovněž tak tabulky soutěží družstev, kterých se naši členové zúčastnili včetně úspěšnosti jednotlivých závodníků za příslušné družstvo.

Najdete tam i přehled splněných výkonnostních tříd, což je asi nejobjektivnější ohodnocení jednotlivých absolutních výkonů našich členů. Z přehledu členské základny si můžete udělat obrázek, kolika dětem se naši trenéři ve svém volném čase věnují. (...)

Tabulky výkonů jsou rozděleny na halové tabulky a tabulky výkonů dosažených pod širým nebem na dráze i na silnici (zejména půlmaratón a maratón). Na závěr jsem letos poprvé zařadil i rekordní listiny venkovní i halové. V nich jsou červeně vyznačené rekordy dosažené v letošní sezóně. 

Na závěr mně dovolte poděkovat všem, kteří se na úspěšné sezóně podíleli – atletům, trenérům, rozhodčím i rodičům našich členů a v neposlední řadě i všem našim sponzorům zejména MŠMT, Olomouckému kraji a Městu Přerovu, kteří tvořili největší přínos prostředků pro naši činnost.


Všem přeje vedení atletického oddílu hezké a pohodové prožití svátků vánočních, hodně štěstí a zdraví do celého příštího roku a závodníkům a jejich trenérům co nejvíce osobních rekordů!


Ing. Václav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
Předseda atletického oddílu

Přílohy:
Download this file (sk prerov 2017.doc)Ročenka SK Přerov 20171197 kB

Nepřehlédněte

 

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.