KP přípravek, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 14. května Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  29. května  Prostějov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  18. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie 

 

V soutěži mohou startovat pouze hoši a dívky narození v letech 2007, 2008 a 2009.

Rozsah disciplín: 60 m, dálka, míček, 600 m (dívky), 800 m (hoši), štafeta 4x60 m, doplňkové disciplíny (1. kolo: hod medicinbalem, skok z místa; 2. kolo: hod raketkou nebo turbooštěpem, běh přes žebřík; 3. kolo: hod diskem, překážková dráha)

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Dívky Hoši
AK Olomouc AK Olomouc
TJ Šumperk TJ Šumperk
TJ Uničov TJ Uničov
AK Šternberk AK Šternberk
SK Přerov SK Přerov
AC Prostějov AC Prostějov
SK Hranice SK Hranice
AP Olomouc AP Olomouc

 

 

Družstvo přípravky na 1. kole KP družstev v Šumperku.


PŘÍPRAVKA - DÍVKY

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   15   202,75
2. TJ Šumperk   15   174,25
3. AK Šternberk   12   120
4. TJ Uničov   10   90
5. AP Olomouc   6   63,25
6. AC Prostějov   5   53,75
7. SK Hranice   5   46
8. SK Přerov   4   34
9. Atletika Zábřeh   0   0
           
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Kroupová Ema 15,5 15 0,5  
2. Andrisová Klára 9,25 4,75 4,5  
3. Skřečková Tereza 5,25 1,75 3,5  
4. Hédervári Anna 4,75 4,75 0  
5. Pešáková Barbora 2,25 1,75 0,5  
6. Židlíková Karolína 1 1 0  
7. Drozdová Nela 0 0 0  
8. Karlíková Kateřina 0 0 0  
9. Kuklová Julia 0 - 0  
10. Maňáková Lucie 0 0 0  
11. Vinklárková Julie 0 0 0  
12. Zapletalová Viktorie 0 0 0  
           
  Celkem 38 29 9 0


PŘÍPRAVKA - HOŠI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   16   258
2. AK Šternberk   14   178
3. TJ Šumperk   12   133
4. SK Přerov   9   67,5
5. AC Prostějov   6   63
6. AP Olomouc   5   28
7. TJ Uničov   5   20,5
8. Atletika Zábřeh   3   29
9. SK Hranice   2   7
           
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Stárek Matouš 16 6 10  
2. Knap Jan 15,5 3,5 12  
3. Tunkl Štěpán 13,5 6 7,5  
4. Rybníček Lukáš 8,5 8,5 -  
5. Kouba Jonatan 6,5 1,5 5  
6. Kříž Antonín 3,5 1,5 2  
7. Navrátil Jakub 1 0,5 0,5  
8. Klimeš David 0,75 0,25 0,5  
9. Skopal Radim 0,5 0 0,5  
10. Bajcar Šimon 0,5 0,5 -  
11. Přikryl Vítek 0,5 0,5 -  
12. Jakoubek Jakub 0,25 0,25 0  
13. Kasan Daniel 0,25 0,25 0  
14. Kundera Jindřich 0,25 0,25 0  
15. Horný David 0 0 0  
16. Navrátil Vít 0 0 0  
17. Telička Adam 0 - 0  
18. Vlach Adam 0 - 0  
19. Brettler Matyáš 0 0 -  
           
  Celkem 67,5 29,5 38 0

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem