KP přípravek

Rozpis kol:

1. kolo 16. května Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  4. června  Prostějov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  17. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie 

 

V soutěži mohou startovat pouze hoši a dívky narození v letech 2008, 2009 a 2010.

Rozsah disciplín: 60 m, dálka, míček, 600 m (dívky), 800 m (hoši), štafeta 4x60 m, doplňkové disciplíny (1. kolo: hod medicinbalem, skok z místa; 2. kolo: hod turbooštěpem, běh přes žebřík; 3. kolo: hod diskem, překážková dráha)

 


 

Družstvo přípravky na 2. kole KP družstev v Šumperku v roce 2019.


PŘÍPRAVKA - DÍVKY

      hl.b.   pom.b.
1. AP Olomouc   9   84
2. TJ Šumperk   8   68
3. AK Olomouc   7   58
4. AK Šternberk   6   52
5. Sportovní klub Přerov 1908   5   49
6. SK Hranice   4   25
7. Atletika Zábřeh   3   22
8. AC Prostějov   2   20
9. TJ Uničov   1   10
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Kroupová Ema 22 22    
2. Andrisová Klára 13 13    
3. Židlíková Karolína 12 12    
4. Vinklárková Julie 2 2    
5. Karlíková Kateřina 0 0    
6. Klouparová Natali 0 0    
7. Maňáková Lucie 0 0    
8. Méslová Eliška 0 0    
9. Nováková Sára 0 0    
10. Pavlíčková Darina 0 0    
11. Pešáková Barbora 0 0    
12. Zedková Sofie 0 0    
13. Zehnálková Nicol 0 0    
           
  Celkem 49 49 0 0


PŘÍPRAVKA - HOŠI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Šternberk   9   90
2. AK Olomouc   8   67
3. TJ Šumperk   7   62
4. TJ Uničov   6   56
5. AP Olomouc   5   54
6. Sportovní klub Přerov 1908   4   26
7. AC Prostějov   3   23
8. SK Hranice   2   10
9. Atletika Zábřeh   1   4
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Kříž Antonín 6,75 6,75    
2. Bajcar Šimon 6 6    
3. Klimeš David 6,75 6,75    
4. Kouba Jonatan 1,25 1,25    
5. Stárek Matouš 1,25 1,25    
6. Brettler Matyáš 1 1    
7. Jakoubek Jakub 1 1    
8. Přikryl Vítek 1 1    
9. Skopal Radim 1 1    
10. Bednařík David 0 0    
11. Chaloupka Jan 0 0    
12. Kasan Daniel 0 0    
13. Kovář Jakub 0 0    
14. Kříž Vojtěch 0 0    
15. Sikora Jakub 0 0    
16. Stískálek Jiří 0 0    
17. Šajban Matyas 0 0    
18. Telička Adam 0 0    
           
  Celkem 26 26 0 0

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube


 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.