KP přípravek

Rozpis kol:

1. kolo  19. května Prostějov   článek výsledky fotogalerie  
2. kolo  2. června Šternberk   článek výsledky fotogalerie  
3. kolo 14. června Zábřeh   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

V soutěži mohou startovat pouze hoši a dívky narození v letech 2011, 2012 a 2013.

Rozsah disciplín:

1. kolo 2. kolo 3. kolo
Běh na 4x333 m Běh na 4x60 m Běh na 4x60 m
Běh na 60 m Běh na 40 m Běh na 60 m
Běh na 600 / 800 m Běh na 600 / 800 m Běh na 400 / 500 m
Skok daleký Skok daleký Skok daleký
Hod míčkem Hod míčkem Hod raketkou
     
Hod medicinbalem pozadu   Hod medicinbalem popředu   Hod medicinbalem autově
Běh přes žebříček Opičí dráha Běh na 60 m př.
  Skok z místa Panák přes žebříček

 
Družstvo přípravky na 1. kole KP družstev v Prostějově v roce 2022.

 

PŘÍPRAVKA-DÍVKY

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   30   424
2. AC Prostějov   27   254,5
3. AP Olomouc   22   124,5
4. TJ Uničov   21   123
5. Sportovní klub Přerov 1908   20   120
6. SK Hranice   12   63,5
7. TJ Šumperk   12   58,5
8. TJ Sokol Nová Hradečná   9   41,5
9. AK Šternberk   7   45
10. Atletika Zábřeh   5   21,5
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Vlachová Adéla 27,5 11 9,75 6,75
2. Pospíšilová Veronika 22,75 8 14,75 -
3. Čespivová Karolína 18,75 - 8,25 10,5
4. Šocová Monika 17,5 3 6,75 7,75
5. Bajcarová Thea 8 4 2,25 1,75
6. Špačková Zuzana 7 7 - -
7. Orálková Kateřina 6,75 0 2,25 4,5
8. Špilerová Anna 5,25 0 5,25 -
9. Beránková Eva 3,5 0 1,75 1,75
10. Zavadilová Aneta 2 - - 2
11. Jordanova Karolína 0,5 0 0 0,5
12. Vodičková Sofie 0,5 0 0 0,5
13. Bortlová Vanessa 0 0 0 -
14. Cieslarová Adéla 0 0 - 0
15. Doleželová Kristýna 0 - 0 0
16. Kanovská Stella 0 - 0 0
17. Koksová Kristýna 0 - - 0
18. Krestýnová Silvie 0 0 0 -
19. Mohaplová Adéla 0 - - 0
20. Orlová Gabriela 0 0 0 0
           
  Celkem 120 33 51 36

 

PŘÍPRAVKA - HOŠI

      hl.b.   pom.b.
1. AC Prostějov   29   280
2. AK Olomouc   28   283
3. Sportovní klub Přerov 1908   23   169,5
4. AK Šternberk   21   143
5. Atletika Zábřeh   17   122
6. TJ Šumperk   15   102
7. SK Hranice   12   65
8. AP Olomouc   10   63,5
9. TJ Uničov   5   34
10. TJ Sokol Nová Hradečná   2   13
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Koňařík David 45 11 14 20
2. Wasserbauer Šimon 29 6 11,25 11,75
3. Studený Rostislav 23 4 16,25 2,75
4. Kratochvíl Radovan 20 5 3,25 11,75
5. Mésl Kryštof 14 8 1,5 4,5
6. Závrbský Jonáš 13,5 6 - 7,5
7. Cieslar Jakub 12,5 2,5 1,5 8,5
8. Poučenský Tobias 9 - 5,25 3,75
9. Tománek Jakub 2 0 1,5 0,5
10. Šram Sebastián 1,5 - 1,5 -
11. Červený Jakub 0 0 - -
12. Dudík Jakub 0 0 0 0
13. Fait Maxim 0 0 0 0
14. Horáček Ondřej 0 0 - 0
15. Karabina Jan 0 0 - -
16. Machala David 0 0 - 0
17. Olehla Tadeáš 0 - 0 -
18. Pospíšil Patrik 0 0 0 -
19. Tesař Tobiáš 0 - - 0
20. Tománek Vojtěch 0 0 0 0
           
  Celkem 169,5 42,5 56 71

 

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 


 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2022 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.