Rozpisy závodů

Kalendář všech závodů naleznete na webových stránkách ČAS.
Kalendář, výsledky, žebříčky atd. všech závodů Olomoucké běžecké ligy (OBL) naleznete zde.
Kalendář, výsledky, žebříčky atd. všech závodů Chlapáckého běhu (CHL) naleznete zde.

Termínovku 2019 k 15. 11. 2018 si můžete stáhnout zde.
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje (VCV) 2018 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

LISTOPAD 2018
22. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc 17. OBL propozice
24. MČR v přespolním běhu mužů, žen a juniorů Alfrédov   propozice
24. Finále běžeckého poháru mládeže Alfrédov   propozice
24. 12. Listoprďák Týn nad Bečvou   propozice
24. 7. Běh sv. Kateřiny Přáslavice 54. VCV propozice
PROSINEC 2018
1. 36. Mikulášský běh Olomouc 55. VCV  
5. Halové přebory Univerzity Palackého Olomouc    
7. Vánoční laťka Třinec    
8. 15. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané 56. VCV propozice
11. Finále Středoškolského atletického poháru Ostrava    
14. Meziměstské utkání žactva Olomouc    
14. Vánoční hala mladšího žactva Ostrava   propozice
15. Vánoční hala staršího žactva Ostrava   propozice
15. Olomoucká vrhačská hala Olomouc    
15. 12. Běh Olomouc-Náměšť Olomouc   propozice
20. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc 18. OBL propozice
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané 19. OBL propozice
31. Silvestrovský běh Přerov    
31. Silvestrovský běh Prostějov    
LEDEN 2019
5. Zahajovací závody Ostrava    
7. Akademické Mistrovství ČR Praha-Strahov    
11. Zahajovací závody mladšího žactva Olomouc    
12. Krajské přebory dospělých Ostrava    
13. Krajské přebory žactva Ostrava    
18. Zahajovací závody staršího žactva Olomouc    
19. Zahajovací závody dorostu, juniorů, mužů a žen Olomouc    
19.-20. MMaS ve vícebojích v hale Ostrava    
24. Athletics Indoor Ostrava I Ostrava    
25. Kontrolní závody žactva Olomouc    
26. Kontrolní závody dorostu, juniorů, mužů a žen Olomouc    
26. Hustopečské skákání Hustopeče    
29. Beskydská laťka Třinec    
ÚNOR 2019
1. MMaS žactva v hale  Ostrava    
2. MMaS dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek, mužů a žen v hale Ostrava    
5. Athletics Indoor Ostrava II Ostrava    
8.-10. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích  Praha-Stromovka    
9. Krajské přebory dorostu, juniorů, mužů a žen Olomouc    
9. Kids Athletics Poruba Ostrava    
10. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi Praha-Stromovka    
12. Mítink EA - Czech Indoor Gala Ostrava    
15. Krajské přebory mladšího žactva Olomouc    
16.-17. Mistrovství ČR mužů a žen Ostrava    
21. Youth Athletics Indoor Ostrava III Ostrava    
22. Krajské přebory staršího žactva Olomouc    
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Praha-Stromovka    
BŘEZEN 2019
2.-3. Mistrovství ČR žáků a žákyň Ostrava    
9. Oddílové víceboje SK Přerov Olomouc    
9. Valašská laťka Val. Meziříčí    

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

Meziměstské utkání žactva (Olomouc, pátek 14.12.2018)
Sraz: ve vestibulu vlakového nádraží
Odjezd: bude upřesněno
Předpokládaný návrat: bude upřesněno
Vedoucí: Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem