Rozpisy závodů

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDM)
Chlapácký běh (CHL)

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

ZÁŘÍ 2020
20. Velká cena města Prostějova a Memoriál Eduarda Rozbořila Prostějov   propozice
20. 2. Zámecký štafetový běh Náměšť na Hané   propozice
20. Ostravský maraton Ostrava   propozice
22. Krajské přebory mladšího žactva Prostějov   propozice
22. AIR BAR kros Olomouc OBL propozice
24. Zářijový běh Smetanovými sady Olomouc OBL propozice
26. 3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek Břeclav   propozice
27. 16. Běh Terezským údolím Náměšť na Hané VCV propozice
27. MČR v silničním běhu na 10 km Běchovice   propozice
28. Vrhačský pětiboj Brno-Žabovřesky   propozice
28. MMaS mladšího žactva Olomouc   propozice
30. Krajské finále Středoškolského poháru Šumperk    
ŘÍJEN 2020
1. Novosvětská sedmička Olomouc OBL  
3. Podzimní běh parkem Šternberk BPDM  
3. Soběchlebský škrpál Soběchleby   propozice
3. 2. Běh na Čerťák Rýmařov VCV  
3.-4. Podzimní víceboje Třinec    
4. MMaS družstev mladšího žactva Blansko    
4. 37. Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves Stará Ves VCV propozice
7. Krajský přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravek Šumperk    
9. Podzimní běh s Pelikánem Olomouc OBL  
10. Vrhačský pětiboj Brno-Žabovřesky   propozice
10. 5. Hradčanské vlnky Hradčany VCV  
11. 44. Podzimní Kiosk Šternberk VCV  
14. Republikové finále Středoškolského poháru Praha    
16. Běh do vrchu Olbramice Náměšť na Hané OBL  
17. 9. Grymovská pětka Grymov VCV  
18. MMaS v silničním běhu na 10 km Havířov    
18. Přes Valašské kotáry - Běh Zlínem Zlín    
22. Říjnový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
24. MČR v maratonu Třeboň    
24. Vrhačský pětiboj Brno-Žabovřesky   propozice
28. Pečecká desítka Pečky    
28. 12. Běh za loštickým tvarůžkem Loštice VCV  
31. 16. Běh přes černovírský les Hlušovice VCV  
LISTOPAD 2020
7. Hornická desítka Frýdek-Místek BPDM  
7. MMaS v maratonu a půlmaratonu Otrokovice    
14. MMaS v přespolním běhu Frýdek-Místek    
14. 3. Podzimní běh Červenkou Červenka VCV  
17. 41. Běh 17. listopadu Přerov VCV  
19. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
21. MČR v přespolním běhu Běchovice    
21. 9. Přáslavická devítka Přáslavice VCV  
28. 17. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané VCV  
PROSINEC 2020
2. Mikulášská laťka Zlín    
5. 38. Mikulášský běh Olomouc VCV  
17. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc OBL  
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané OBL  

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

Krajské přebory mladšího žactva (úterý 22. 9. 2020, Prostějov)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti naproti bazénu
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem (společně s SK Hranice)
Vedoucí: Jana Javůrková (tel. 778 422 914), Pavlína Vašinová
Předpokládaný návrat: v 19:30 opět k bazénu

3.kolo MMaS družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek (sobota 26. 9. 2020, Břeclav)
Sraz:
 v 6:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd:
 v 7:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí:
 Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

Krajské přebory mladšího žactva a přípravek ve vícebojích (středa 7. 10. 2020, Šumperk)
Sraz: na parkovišti naproti bazénu
Odjezd: zájezdovým autobusem (společně s SK Hranice)
Vedoucí: bude upřesněno
Předpokládaný návrat: bude upřesněno

Nepřehlédněte

Facebook Instagram Videogalerie

  pokyny k odjezdum

 

 

 

Dres na cestách

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.