Rozpisy závodů

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDMOK)


Termínovku soutěží na dráze 2024 si můžete stáhnout zde (stav k 20. 3. 2024).
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje 2024 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

DUBEN 2024
13. Běh vítězství Hranice 3.BPDMOK propozice
17. Zahajovací závody st. žactva, dorostu, juniorů a dospělých (jen pro SK Přerov!) Přerov   propozice
20. Jarní běh parkem Šternberk 4.BPDMOK  
22. Okresní kolo Štafetového poháru Hranice    
23. Zahajovací závody ml. žactva a přípravek (jen pro SK Přerov!) Přerov   propozice
24. Přebor Univerzity Palackého Olomouc   propozice
25. Okresní přebory ml. a st. žactva, dorostu, juniorů a dospělých Přerov    
27. MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m na dráze Holešov   propozice
28. Chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují   propozice
30. Čokoládová tretra Český Těšín   propozice
KVĚTEN 2024
1. Přerovský pětiboj, Memoriál J. Králíka ve sprinterském trojboji a VC Přerova v běhu na 1500 m mužů Přerov    
1. Ječmínkův běh Chropyně   propozice
2. Čokoládová tretra Břeclav   propozice
3. Čokoládová tretra Olomouc   propozice
4. Hášův běh Moravský Beroun 5.BPDMOK  
5. 1. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Ostrava-Vítkovice    
7. 1. kolo KP družstev mladšího žactva Hranice    
8. MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Ostrava-Vítkovice    
9. Krajské finále Štafetového poháru Šumperk    
9. 1. kolo KP družstev staršího žactva Šumperk    
11. 1. kolo II. ligy mužů a žen Hranice    
12. Chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen Olomouc    
12. Běh Smetanovými sady Olomouc 6.BPDMOK  
13. Čokoládová tretra Havířov   propozice
15. 1. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) Prostějov    
16. Okresní kolo Poháru rozhlasu Přerov    
17. Čokoládová tretra Prostějov   propozice
18. Čokoládová tretra Vsetín   propozice
18. Velká a Malá cena Olomouce Olomouc    
18.-19. MČR ve vícebojích mužů a žen Olomouc    
20. Čokoládová tretra Třinec   propozice
21. Čokoládová tretra Blansko   propozice
22. Čokoládová tretra Ostrava   propozice
23. Krajské finále Poháru rozhlasu Olomouc    
23. Republikové finále Štafetového poháru Trutnov    
25. 2. kolo II. ligy mužů a žen Šumperk    
27. 2. kolo KP družstev mladšího žactva Olomouc    
27. Semifinále Čokoládové tretry Ostrava    
28. Finále Čokoládové tretry Ostrava    
28. Zlatá tretra Ostrava Ostrava    
29. 2. kolo KP družstev staršího žactva Hranice    
30. 2. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) Šternberk    
ČERVEN 2024
1. MČR veteránů na dráze Hranice    
1. Chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen Praha-Satalice    
1. 2. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Olomouc    
2. MMaS staršího žactva Znojmo    
5. Republikové finále Poháru rozhlasu Brno    
9. MMaS mladšího žactva Ostrava-Poruba    
9. 3. kolo II. ligy mužů a žen Olomouc    
11. 3. kolo KP družstev staršího žactva Přerov    
13. 3. kolo KP družstev mladšího žactva Šumperk    
15.-16. MČR dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Ostrava-Vítkovice    
17. 3. kolo KP družstev přípravek (roč. 2013-2015) Olomouc    
18. Letní víceboje mladšího žactva a přípravek (jen pro SK Přerov!) Přerov    
21.-22. MMaS ve vícebojích všech kategorií Třinec    
22. MU CZE-HUN-POL-SLO-SVK juniorů a juniorek Brno    
25.-27. Letní olympiáda dětí a mládeže České Budějovice    
29.-30. MČR mužů a žen Zlín    
ČERVENEC 2024
5. MU CZE-HUN-SLO-SVK dorostenců a dorostenek SVK    
6.-7. MČR ve vícebojích ml. a st. žactva, dorostu a juniorů Stará Boleslav    
12. Hudební pětka na dráze Olomouc    
20. MU mužů a žen do 23 let Kraków / POL    
SRPEN 2024
3. Chůze pro 4. kolo II. ligy mužů a žen Brno    
17. 4. kolo II. ligy mužů a žen Frýdek-Místek    
24.-25. MČR mužů a žen do 22 let Jablonec nad Nisou    
31.8.-2.9. European Kids Athletics Games (do 15let) Brno    
ZÁŘÍ 2024
7. Baráž o účast v I. lize mužů a žen na Moravě a ve Slezsku vítěz mužů sk.E    
8. Semifinále MMaS družstev staršího žactva Olomouc    
8. Běh s klokanem Olomouc 7.BPDMOK  
10. KP dorostu, juniorů, mužů a žen Přerov    
13. Berounský trojúhelník Moravský Beroun 8.BPDMOK  
14. 3. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek Třinec    
15. Finále MMaS družstev staršího žactva Břeclav    
15. VC města Prostějova a memoriál Eduarda Rozbořila Prostějov    
19. Okresní kolo Středoškolského atletického poháru Přerov    
21. Semifinále MMaS družstev mladšího žactva Hodonín    
21.-22. MČR žáků a žákyň Třinec    
25. Krajské finále Středoškolského atletického poháru Šumperk    
25. KP staršího žactva Šumperk    
28. MU CZE-CRO-HUN-SLO-SVK žáků a žákyň CRO    
29. Finále MMaS družstev mladšího žactva Blansko    
ŘÍJEN 2024
2. KP ve vícebojích přípravek (roč. 2013-2015) Šumperk    
5. Podzimní běh Tyršovými sady Šternberk 9.BPDMOK  
8. KP ve vícebojích mladšího žactva Šternberk    
10. Republikové finále Středoškolského atletického poháru Břeclav    
11.-12. KP ve vícebojích staršího žactva, dorostu, juniorů, mužů a žen Přerov    
12. Bradelníček Nová Hradečná 11.BPDMOK  
19. Uničovská maratonka Uničov 10.BPDMOK  
26. 38. ročník Běhu kolem Moravy Olomouc 12.BPDMOK  
LISTOPAD 2024
17. 44. ročník Běhu 17. listopadu Přerov VCV  
PROSINEC 2024
31. 46. ročník Silvestrovského běhu Přerov    

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM

1. kolo MMaS družstev dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek (neděle 5.5.2024, Ostrava-Vítkovice)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí:

1. kolo KP družstev mladšího žactva (úterý 7.5.2024, Hranice)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

1. kolo KP družstev staršího žactva (čtvrtek 9.5.2024, Šumperk)
Sraz: ve 12:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 12:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

1. kolo II. ligy mužů a žen (sobota 11.5.2024, Hranice)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

2. kolo II. ligy mužů a žen (sobota 25.5.2024, Šumperk)
Sraz: v 7:50 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

2. kolo KP družstev mladšího žactva (pondělí 27.5.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

2. kolo KP družstev staršího žactva (středa 29.5.2024, Hranice)
Sraz: ve 13:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550)

2. kolo KP družstev přípravek (čtvrtek 30.5.2024, Šternberk)
Sraz: ve 12:45 naproti bazénu
Odjezd: ve 13:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí:

MMaS mladšího žactva (neděle 9.6.2024, Ostrava-Poruba)
Sraz: v 7:45 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: v 8:00 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

3. kolo KP družstev mladšího žactva (čtvrtek 13.6.2024, Šumperk)
Sraz: ve 12:15 na parkovišti za kinem Hvězda
Odjezd: ve 12:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí: Václav Klvaňa (tel. 606 721 550), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)

3. kolo KP družstev přípravek (pondělí 17.6.2024, Olomouc)
Sraz: ve 13:15 naproti bazénu
Odjezd: ve 13:30 zájezdovým autobusem
Vedoucí:

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.