II. liga mužů a žen, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 19. května Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  9. června  Hranice    článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  30. června  Hranice   článek výsledky fotogalerie videogalerie
4. kolo  25. srpna  Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-4. místě postupují do baráže o I. ligu, kterou uspořádá vítěz soutěže mužů sk. D v sobotu 29. 9. 2018.

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Ženy Muži
AK Bohumín AK Bohumín
Atletika Poruba Atletika Poruba
TJ Šumperk TJ Šumperk
SK Hranice TJ Slezan Frýdek-Místek
AK Šternberk SK Hranice
TJ Jäkl Karviná AK Šternberk
SKM Valašské Meziříčí TJ Jäkl Karviná
AC Prostějov AK Olomouc - B
SK Přerov SKM Valašské Meziříčí
AK EZ Kopřivnice AC Prostějov
AO SVČ Rožnov p. Radhoštěm SK Přerov
  Atletika Zábřeh
  AO SVČ Rožnov p. Radhoštěm
  AO Slavia Havířov

 

 

Družstva SK Přerov mužů a žen v loňské baráži o I. ligu.

 

ŽENY

      hl.b.   pom.b.  
1. TJ Šumperk   30   472,5  
2. SK Přerov   29   397,5  
3. SK Hranice   28   392  
4. AK Šternberk   27   377,5  
5. TJ Jäkl Karviná   19   262  
6. Atletika Poruba   19   266  
7. SKM Valašské Meziříčí   16   242,5  
8. AK EZ Kopřivnice   10   134  
9. AK Bohumín   10   130  
10. AO SVČ Rožnov pod Radh.   5   17  
11. AC Prostějov   2   17  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Zatloukalová Barbora 86 33 27 26  
2. Tomková Helena 74 18 26 30  
3. Čejnová Veronika 54 12 26 16  
4. Dvorská Nikola 44,5 18 15,5 11  
5. Bubíková Kateřina 37 21 16 -  
6. Bubíková Stanislava 28 - 12 16  
7. Šindelková Dominika 19 6 7 6  
8. Patalová Gabriela 10 - 9 1  
9. Tovaryšová Hana 10 - 6 4  
10. Jedličková Aneta 9 - - 9  
11. Vašinová Pavlína 8 5 3 -  
12. Sehnálková Kateřina 6 6 0 -  
13. Válková Tereza 6 - 0 6  
14. Škrabalová Eliška 4 - 4 -  
15. Budařová Veronika 2 2 0 -  
16. Vyhňáková Nikola 0 - 0 -  
             
  Celkem 397,5 121 151,5 125 0


MUŽI
 

      hl.b.   pom.b.  
1. SK Hranice   42   553  
2. SK Přerov   36   392,5  
3. TJ Šumperk   36   376  
4. AK Olomouc B   34   315  
5. AO Slavia Havířov   32   270  
6. AK Šternberk   26   191  
7. AC Prostějov   23   170  
8. AK Bohumín   20   135  
9. TJ Jäkl Karviná   17   127,5  
10. Atletika Zábřeh   14   99,5  
11. TJ Slezan Frýdek-Místek   14   100  
12. SKM Valašské Meziříčí   9   81  
13. Atletika Poruba   9   74,5  
14. AO SVČ Rožnov p.Radh.   2   21  
             
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Mališka Rostislav 70,5 31,25 31,25 8  
2. Pátek Daniel 55 24 16 15  
3. Kolomazník Pavel 35 15 20 -  
4. Klvaňa Václav, ml. 34,5 10 8,5 16  
5. Skřeček David 29,5 11,25 9,25 9  
6. Drštička David 27 - - 27  
7. Říhošek Aleš 25,25 13 - 12,25  
8. Vandrovec Václav 24 3 8 13  
9. Bubík Adam 20 4 5 11  
10. Kopec Adam 16,25 16,25 - -  
11. Měřínský Petr 16,25 - 5 11,25  
12. Dluhoš Matěj 14,5 8,25 4 2,25  
13. Lesák Lukáš 9 - - 9  
14. Slouka Robin 8,5 0 5,25 3,25  
15. Váverka Jonáš 4,25 - 2,25 2  
16. Plško Radim 2 0 - 2  
17. Beňa Marek 1 - - 1  
18. Adámek Filip 0 0 0 -  
19. Bařinka Adam 0 0 - -  
20. Biječek Vilém 0 0 0 0  
21. Kadala Martin 0 0 0 0  
22. Sehnálek Jakub 0 0 - -  
23. Ulehla Vít 0 0 - -  
24. Vachl Dominik 0 0 0 -  
25. Rezek František 0 - 0 0  
26. Jakubíček Jan 0 - - 0  
             
  Celkem 392,5 136 114,5 142 0

 

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem