II. liga mužů a žen, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 18. května Hranice   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  8. června  Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  22. června  Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
4. kolo  24. srpna  Ostrava   článek výsledky fotogalerie videogalerie
Baráž 31. srpna ?   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-4. místě postupují do baráže o I. ligu, která se koná v sobotu 31. 8. 2019.

 

 

 

Družstva SK Přerov mužů a žen v loňské baráži o I. ligu v roce 2017.

 

ŽENY

      hl.b.   pom.b.  
1. SSK Vítkovice   9   301  
2. AK EZ Kopřivnice   8   112  
3. AK Šternberk   7   110  
4. Sportovní klub Přerov 1908   6   91  
5. SK Hranice   5   90  
6. TJ Šumperk   4   85  
7. SKM Valašské Meziříčí   3   69  
8. TJ Jäkl Karviná   2   40  
9. AK Bohumín   1   39  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Patalová Gabriela 31 31      
2. Bubíková Kateřina 14 14      
3. Dvorská Nikola 14 14      
4. Čejnová Veronika 13 13      
5. Válková Tereza 7 7      
6. Jedličková Aneta 6 6      
7. Šindelková Dominika 2 2      
8. Dohnalová Hana 1 1      
9. Jusková Petra 1 1      
10. Laitochová Elena 1 1      
11. Vyhňáková Nikola 1 1      
12. Budařová Veronika 0 0      
13. Drozdová Alice 0 0      
14. Mikešová Adéla 0 0      
15. Novotná Tereza 0 0      
16. Vašinová Pavlína 0 0      
             
  Celkem 91 91 0 0 0


MUŽI

      hl.b.   pom.b.  
1. SSK Vítkovice B   14   144  
2. AK Olomouc B   13   131,5  
3. TJ Šumperk   12   129,5  
4. SK Hranice   11   114,5  
5. Sportovní klub Přerov 1908   10   93,5  
6. AK Havířov   9   82  
7. AO Slavia Havířov   8   56  
8. AK Bohumín   7   50  
9. TJ Slezan Frýdek-Místek   6   46,5  
10. AK Šternberk   5   36  
11. SKM Valašské Meziříčí   4   30  
12. TJ Jäkl Karviná   3   28  
13. AC Prostějov   2   23  
14. Atletika Zábřeh   0   12,5  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Kolomazník Pavel 16 16      
2. Bubík Adam 15 15      
3. Váverka Jonáš 12,75 12,75      
4. Skřeček David 12 12      
5. Drštička David 11 11      
6. Mališka Rostislav 7 7      
7. Slouka Robin 5,75 5,75      
8. Delibašić Almedin 3 3      
9. Říhošek Aleš 3 3      
10. Dluhoš Matěj 2,5 2,5      
11. Měřínský Petr 2 2      
12. Kopec Adam 1,75 1,75      
13. Plško Radim 1,75 1,75      
14. Adámek Filip 0 0      
15. Kadala Martin 0 0      
16. Karlík Vojtěch 0 0      
17. Kouba Jáchym 0 0      
18. Punge Oliver 0 0      
19. Zdražil Vít 0 0      
             
  Celkem 93,5 93,5 0 0  

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube


 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.