II. liga mužů a žen, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 11. května Hranice   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  25. května Šumperk   článek výsledky fotogalerie  
3. kolo  9. června Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
4. kolo 17. srpna Frýdek-Místek   článek výsledky fotogalerie videogalerie
baráž 7. září vítěz mužů sk. E   článek výsledky fotogalerie videogalerie


Baráž o účast v I. lize se bude konat 7. 9. 2024 a uspořádá ji vítěz mužů skupiny E. Postupují do ní družstva mužů a žen na 1.-4. místě.


Střídání disciplín:

  štafety ženy muži
1. kolo    4x100 m    5000 m 10 000 m
2. kolo 4x400 m 3000 m 5000 m
3. kolo 4x100 m 3000 m př.    3000 m př.
4. kolo 4x400 m 5000 m 3000 m


Chůze pro jednotlivá kola:

1. kolo    28. dubna Nové Město nad Metují    10 km
2. kolo 12. května    Olomouc 10 km
3. kolo 1. června Praha-Satalice 5 km
4. kolo 3. srpna Brno 5 km
baráž 7. září vítěz mužů sk. E  

Družstva SK Přerov mužů a žen na 2. kole II. ligy mužů a žen v roce 2023.

ŽENY

      hl.b.   pom.b.  
1. TJ Jäkl Karviná   8   258  
2. TJ Šumperk   7   252  
3. Sportovní klub Přerov 1908   6   243  
4. TJ Slezan Frýdek-Místek   5   156  
5. SSK Vítkovice B   4   133  
6. SK Hranice   3   128  
7. AK Šternberk   2   58  
8. AK EZ Kopřivnice   1   11  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Patalová Gabriela 37,25 37,25      
2. Tichá Tereza 25,25 25,25      
3. Válková Tereza 25,25 25,25      
4. Brtníčková Michaela 24 24      
5. Skřečková Tereza 22 22      
6. Školová Adéla 16,25 16,25      
7. Vojtěchovská Daniela 14 14      
8. Kubálková Adéla 13 13      
9. Koutňáková Martina 11 11      
10. Kroupová Ema 11 11      
11. Kodnárová Klaudia 10 10      
12. Hrazdirová Anna 8 8      
13. Andrisová Klára 7 7      
14. Zedková Sofie 6 6      
15. Hrdličková Anežka 4 4      
16. Nováková Sára 4 4      
17. Odstrčilová Anna 3 3      
18. Miklová Natália 2 2      
19. Hrušková Stella 0 0      
20. Kubíčková Denisa 0 0      
21. Méslová Eliška 0 0      
22. Rudolfová Lenka 0 0      
23. Zapletalová Izabela 0 0      
             
  Celkem 243 243 0 0 0

 

MUŽI

      hl.b.   pom.b.  
1. SSK Vítkovice B   10   205,5  
2. Sportovní klub Přerov 1908   9   195  
3. TJ Slezan Opava   8   184  
4. SK Hranice   7   167  
5. TJ Jäkl Karviná   6   132  
6. TJ Šumperk   5   118  
7. AK Olomouc B   4   108  
8. AK Šternberk   3   97,5  
9. TJ Slezan Frýdek-Místek   2   55  
10. Atletika Poruba   1   24  
             
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo
1. Talajka Samuel 37,5 37,5      
2. Kopec Adam 29,5 29,5      
3. Kolář Adam 22,75 22,75      
4. Klvaňa Václav, ml. 13 13      
5. Svoboda Marek 13 13      
6. Knap Jan 10,75 10,75      
7. Gall Filip 10 10      
8. Jakubíček Jan 9 9      
9. Trojek Mikuláš 9 9      
10. Dluhoš Matěj 7,5 7,5      
11. Salát David 7,5 7,5      
12. Kouba Jonatan 6,75 6,75      
13. Kundera Jindřich 4 4      
14. Punge Oliver 4 4      
15. Jakoubek Jakub 3 3      
16. Kadala Jan 3 3      
17. Rybníček Lukáš 2,75 2,75      
18. Beránek Adam 1 1      
19. Kostka Jakub 1 1      
20. Kadala Martin 0 0      
21. Zbořil Michal 0 0      
             
  Celkem 195 195 0 0 0

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.