MMaS dorostenců a dorostenek, skup. C

Rozpis kol:

1. kolo 6. května Břeclav   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  20. května  Ostrava   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  16. září  Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-3. místě postupují na Mistrovství ČR družstev, které se bude konat 28. září v Praze.

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Dorostenky Dorostenci
AK Olomouc AK Olomouc
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava
AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště
AK Olymp Brno VSK Univerzita Brno
SK Přerov SK Přerov
AK Hodonín TJ Znojmo
TJ Šumperk TJ Šumperk
AK Kroměříž AK Kroměříž
AC Prostějov AC Prostějov
TJ Jiskra Otrokovice AC Moravská Slávia Brno
Atletika Holešov Atletika Holešov
  AK AHA Vyškov

 
DOROSTENKY:

      hl.b.   pom.b.
1. SSK Vítkovice   33   706
2. TJ Sokol Opava   30   609
3. AK Olymp Brno   27   452,25
4. AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště   24   246
5. AK Hodonín   19   173,5
6. SK Přerov   16   145,5
7. TJ Jiskra Otrokovice   16   127,75
8. AK Olomouc   15   127
9. AC Prostějov   7   36,5
10. TJ Šumperk   5   32,5
11. Atletika Holešov   5   25
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Čejnová Veronika 46 15 19 12
2. Dvorská Nikola 27 6 8,5 12,5
3. Jedličková Aneta 24 7 8 9
4. Vašinová Pavlína 21,5 8 8,5 5
5. Šindelková Dominika 12 5 1 6
6. Škrabalová Eliška 10 7 3 -
7. Budařová Veronika 1,5 0 1,5 0
8. Konečná Eva 1 1 - -
9. Holešinská Martina 0 - - 0
10. Jedličková Marie 0 - 0 -
11. Vašíčková Lucie 0 0 0 -
           
  Celkem 143 49 49,5 44,5




DOROSTENCI:

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   45   659,5
2. TJ Sokol Opava   41   403,5
3. SSK Vítkovice   38   413,5
4. AK AHA Vyškov   37   323
5. AC Slovácká Slavia Uh.Hradiště   30   215
6. AC Moravská Slavia Brno   29   188,5
7. SK Přerov   27   182,5
8. TJ Znojmo   23   109
9. TJ TŽ Třinec   18   138
10. TJ Jiskra Otrokovice   17   28,5
11. VSK Univerzita Brno   10   11
12. AK Kroměříž   6   50
13. TJ Šumperk   6   16,5
14. AC Prostějov   5   12
15. Atletika Holešov   4   23
           
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Drštička David 59,75 19,5 18,25 22
2. Bubík Adam 49 13 20 16
3. Lesák Lukáš 25 12 - 13
4. Sehnálek Jakub 12 5 4 3
5. Vandrovec Václav 11 - - 11
6. Bajer David 9 4 5 -
7. Biječek Vilém 5 0 4 1
8. Kadala Martin 4,25 0 1,25 3
9. Rezek František 4 0 4 -
10. Böhm Tadeáš 1,25 0 1,25 -
11. Ulehla Vít 1,25 0 1,25 -
12. Plško Radim 0 0 - 0
13. Szekeres Lukáš 0 0 - -
14. Váverka Jonáš 0 0 - -
           
  Celkem 181,5 53,5 59 69

 

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

Přerovský deník