MMaS juniorů a juniorek, skup. C

Rozpis kol:

1. kolo 6. května Břeclav   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  20. května  Ostrava   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  16. září  Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-3. místě postupují na Mistrovství ČR družstev, které se bude konat 28. září v Ostravě.

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Juniorky Junioři
AK SSK Vítkovice AK SSK Vítkovice
TJ Šumperk AK Olomouc
AK Olymp Brno A TJ Sokol Opava
AK Olymp Brno B AK Hodonín
AK Šternberk VSK Univerzita Brno
AK Zlín AK Zlín
TJ TŽ Třinec TJ TŽ Třinec
TJ Lokomotiva Břeclav TJ Lokomotiva Břeclav
AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště AC Slovácká Slávia Uh. Hradiště
TJ Slezan Frýdek-Místek TJ Slezan Frýdek-Místek
SK Přerov SK Přerov
AC Moravská Slávia Brno  
ASK Blansko  
AC Prostějov  
AC Čejkovice  
Atletika Holešov  


JUNIORKY:

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olymp Brno A   49   495,5
2. SSK Vítkovice   48   494
3. TJ Slezan Frýdek-Místek   47   473,5
4. AK Zlín   38   224,5
5. AC Moravská Slavia Brno   37   207
6. AK Šternberk   37   198,5
7. AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště   32   142
8. SK Přerov   26   86
9. TJ TŽ Třinec   23   79
10. ASK Blansko   22   106
11. TJ Šumperk   15   59
12. AK Hodonín   12   47
13. AK Olymp Brno B   8   68
14. TJ Znojmo   8   24
15. AC Čejkovice   7   33
16. TJ Lokomotiva Břeclav   1   16
17. Atletika Holešov   0   3
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Bubíková Kateřina 30 7 8 15
2. Božková Kateřina 20 5 5 10
3. Klusáčková Markéta 16 5 5 6
4. Líznerová Anežka 9 9 0 -
5. Plhalová Andrea 8 2 6 -
           
  Celkem 83 28 24 31

 

 
JUNIOŘI:

      hl.b.   pom.b.
1. SSK Vítkovice   36   782
2. VSK Univerzita Brno   32   566,5
3. AK Olomouc   31   473,5
4. AK Hodonín   27   369
5. AK Zlín   23   147,5
6. SK Přerov   19   124
7. AC Slovácká Slávia Uherské Hradiště   18   117
8. TJ Sokol Opava   18   86,5
9. TJ Slezan Frýdek-Místek   8   47
10. Atletika Holešov   3   56
11. TJ TŽ Třinec   1   22
12. TJ Lokomotiva Břeclav   -1   5
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Klvaňa Václav 45 10 18 17
2. Mališka Rostislav 29,5 7 10,5 12
3. Kopec Adam 23,5 6 6,5 11
4. Pátek Daniel 20 8 12 -
5. Dluhoš Matěj 2,5 1 1,5 0
6. Měřínský Petr 2,5 0 1,5 1
7. Vařeka Jan 1 0 0 1
8. Mikulášek Stanislav 0 0 0 -
           
  Celkem 124 32 50 42

 

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

Přerovský deník