KP staršího žactva, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 16. května Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  31. května  Šumperk   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  19. června Přerov   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-3. místě postupují na Mistrovství Moravy a Slezska družstev, které se bude konat v pondělí 17. 9. 2018 v Šumperku.
Družstva na 1.-4. místě na MMaS družstev postupují na MČR družstev, které se bude konat v sobotu 6. 10. 2018 v Olomouci.

Rozsah disciplín: 60 m,150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., výška, dálka, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo, 4x60 m (1. a 3. kolo), 4x300 m (2. kolo)
Dívky běží na 1. a 3. kole 800 m a na 2. kole 1500 m. Chlapci běží obě disciplíny na všech kolech.

Ve skoku dalekém a ve všech vrhačských disciplínách budou mít všichni účastníci čtyři pokusy. Běh na 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů.

 

PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Starší žákyně Starší žáci
TJ Šumperk TJ Šumperk
AK Olomouc AK Olomouc
AC Prostějov AC Prostějov
SK Přerov SK Přerov
AK Šternberk AK Šternberk
SK Hranice SK Hranice
TJ Uničov  
Atletika Zábřeh  

 

Družstvo staršího žactva na loňském 1. kole v Šumperku.

 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   24   813
2. TJ Šumperk   21   474,5
3. AC Prostějov   18   247,5
4. AK Šternberk   12   153,5
5. SK Přerov   13   156,5
6. SK Hranice   11   131
7. TJ Uničov   6   60
8. Atletika Zábřeh   0   2
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Válková Tereza 34 10 13 11
2. Vyhňáková Nikola 33 10 13 10
3. Mikešová Adéla 31,5 - 19 12,5
4. Patalová Gabriela 22 - - 22
5. Teličková Tereza 14 1 5 8
6. Dohnalová Hana 9 - 6 3
7. Kubová Agáta 8 4 - 4
8. Škrabáková Vendula 5 - 2 3
           
  Celkem 156,5 25 58 73,5


STARŠÍ ŽÁCI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   18   716
2. AC Prostějov   15   545,5
3. SK Přerov   12   398,5
4. TJ Šumperk   9   354
5. AK Šternberk   6   80
6. SK Hranice   1   61
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Sehnal Filip 80,5 25,5 26 29
2. Trojek Mikuláš 53 16 18 19
3. Ludva Michal 50,5 27,5 - 23
4. Zdražil Vít 47 10,5 15,5 21
5. Kolomazník Jonáš 44 22 - 22
6. Vojáček Matěj 40,5 17,5 11 12
7. Punge Oliver 28 4 20 4
8. Kouba Jáchym 17 7 5 5
9. Houšťava Adam 13 - 13 -
10. Zapletal Jakub 12 - 4 8
11. Nezhyba Jaromír 11 - 11 0
12. Kadala Jan 2 1 1 0
13. Budař Ondřej 0 - - 0
           
  Celkem 398,5 131 124,5 143

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem