Rozpisy závodů

Užitečné odkazy:
Český atletický svaz (ČAS)
Velká cena vytrvalců Olomouckého kraje (VCV)
Olomoucká běžecká liga (OBL)
Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje (BPDM)
Chlapácký běh (CHL)

Halovou termínovku na prosinec 2019 a leden-březen 2020 si můžete stáhnout zde (stav k 29. 11. 2019).
Termínovku soutěží na dráze 2019
 i mimo dráhu si můžete stáhnout zde (stav k 7. 3. 2019).
Brožuru Moravskoslezských soutěží 2019 si můžete stáhnout zde (stav k 15. 3. 2019).
Brožuru Atletických soutěží 2019 - II. díl si můžete stáhnout zde.
Termínovku Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje (VCV) 2020 si můžete stáhnout zde.

 

AKTUÁLNĚ - pokyny k odjezdům viz níže

LEDEN 2020
25. 8. Slavonínská desítka Olomouc-Slavonín 2. VCV propozice
25. Krajské přebory mužů, žen, juniorů a dorostu v běhu na 60 m, technických disciplínách a chůzi v hale Olomouc   propozice
25.-26. 47. ročník Slezské laťky Opava   propozice
26. Krajské přebory mladšího a staršího žactva v hale Ostrava   propozice
31. Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v hale Ostrava   propozice
ÚNOR 2020
1. Zimní běh Červenkou Červenka 3. VCV propozice
1. Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva v hale Ostrava   propozice
2. Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v hale Ostrava   propozice
2. Beskydská laťka Třinec   propozice
5. Mítink EA-Czech Indoor Gala Ostrava   propozice
6. 21. ročník - Mezinárodní otrokovický halový mítink Otrokovice   propozice
7. Athletics Indoor Ostrava II Ostrava   propozice
7.-9. MČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích Praha-Stromovka   propozice
8. Kids Athletics Poruba Ostrava   propozice
8. Hustopečské skákání Hustopeče   propozice
8. 33. Běh na Posluchov Svatý Kopeček 4. VCV propozice
9. MČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi Praha-Stromovka   propozice
13. Únorový běh Smetanovými sady Olomouc 3. OBL propozice
14. Kontrolní závody staršího žactva v hale Olomouc   propozice
15. 18. Radíkovská patnáctka Radíkov 5. VCV propozice
15.-16. MČR juniorů a dorostu v hale Ostrava   propozice
20. Youth Athletics Indoor Ostrava III Ostrava   propozice
22. 27. Rohálovská desítka Prusinovice 6. VCV propozice
22.-23. MČR mužů a žen v hale Ostrava   propozice
23. MČR ve vícebojích veteránů Jablonec nad Nisou   propozice
23. Běh u Žida Olomouc 4. OBL propozice
29. 13. Grymovská desítka Zubr Grymov 7. VCV  
29.2.-1.3. MČR žactva v hale Praha-Stromovka   propozice
BŘEZEN 2020
7. Halové oddílové víceboje Olomouc    
7. 14. Běh Michalským výpadem Olomouc 8. VCV  
12. Březnový běh Smetanovými sady Olomouc 5. OBL propozice
14. Valašská laťka Val. Meziříčí   propozice
14. 2. Alojzovské kopce Alojzof   propozice
15. 48. Jarní Kiosk Šternberk 9. VCV  
21. 10. Jarní běh Přerov BPDM  
21. 41. Lesní běh - Opatovice Opatovice 10. VCV  
28. 10. Svitavská desítka Svitavy   propozice
29. Náměšťský kros Náměšť na Hané 6. OBL  
DUBEN 2020
3. 42. Běh Výstavištěm Flora Olomouc Olomouc 11. VCV  
4. 53. Běh vítězství, 49. Hranická dvacítka a 6. Hranická desítka Hranice 12. VCV  
9. Dubnový běh Smetanovými sady Olomouc 7. OBL  
10. 16. Náměšťská desítka Náměšť na Hané 13. VCV  
12. 35. Velikonoční běh Tovačov Tovačov 14. VCV  
17. Jarní běh s Pelikánem Olomouc 8. OBL  
18. 12. Bělkovický kros Bělkovice 15. VCV  
25. 20. Hanácký půlmaraton Olomouc 16. VCV  
30. Běh okolo Bystřičky Olomouc 9. OBL  
KVĚTEN 2020
2. 32. Běh Drahanskou vrchovinou Olšany 17. VCV propozice
3. 2. Náměšť - Střížov - Náměšť Náměšť na Hané 18. VCV  
8. Běh Vítězství Nemilany 10. OBL  
9. 44. Běh Mánesovou stezkou Lutín 19. VCV  
10. 8. Hanácká kojetínská desítka Kojetín 20. VCV  
16. 23. Kokina běh Horka nad Moravou 21. VCV  
22. 14. Běh ve Skalce Skalka 22. VCV  
23. 7. Čehovská desetitisícovka Čehovice 23. VCV  
24. 8. Půlmaraton údolím Moravské Sázavy Zábřeh 24. VCV  
30. 27. Běh o štěně Olomouc 25. VCV  
ČERVEN 2020
3. Černovírská osmička Olomouc 11. OBL  
20. Náměšťská šestka Náměšť na Hané 12. OBL  
27. 6. Běh Jana Opletala Lhota nad Moravou 26. VCV  
28. Náměšťské štafety dvojic Náměšť na Hané 13. OBL  
ČERVENEC 2020
4. 13. Lulečská šestka Luleč 27. VCV propozice
5. 10. Běh pod Slunečnou Moravský Beroun 28. VCV  
10. 10. Hudební pětka na dráze Olomouc 29. VCV  
11. 13. Nemojská devítka Nemojany 30. VCV propozice
19. 7. Koblížkový pasecký běh Paseka 31. VCV  
SRPEN 2020
22. 12. Jesenický maraton Ramzová 32. VCV  
22. 9. Jesenický půlmaraton Červenohorské sedlo 33. VCV  
29. 34. Běžecký mítink – Bohuňovice Bohuňovice 34. VCV  
30. 5. Podlesácká desítka Grygov 35. VCV  
ZÁŘÍ 2020
5. 8. Kosiřské žiganec Drahanovice 36. VCV  
9. 44. S kopečka do kopečka Svatý Kopeček 37. VCV  
10. Nemilanská osmička Nemilany 14. OBL  
12. 15. Běh s Klokanem Olomouc 38. VCV  
13. Loučansky mlénsky kolo Loučany 15. OBL  
19. 37. Litovelská nealkoholická čtrnáctka Litovel 39. VCV  
20. Ostravský maraton Ostrava   propozice
22. AIR BAR kros Olomouc 16. OBL  
24. Zářijový běh Smetanovými sady Olomouc 17. OBL  
26. 34. Běh kolem Moravy Olomouc 40. VCV  
28. 16. Běh Terezským údolím Náměšť na Hané 41. VCV  
ŘÍJEN 2020
1. Novosvětská sedmička Olomouc 18. OBL  
3. 2. Běh na Čerťák Rýmařov 42. VCV  
4. 37. Stará Ves – Alfrédka – Stará Ves Stará Ves 43. VCV  
9. Podzimní běh s Pelikánem Olomouc 19. OBL  
10. 5. Hradčanské vlnky Hradčany 44. VCV  
11. 44. Podzimní Kiosk Šternberk 45. VCV  
16. Běh do vrchu Olbramice Náměšť na Hané 20. OBL  
17. 9. Grymovská pětka Grymov 46. VCV  
22. Říjnový běh Smetanovými sady Olomouc 21. OBL  
24. 4. Horský běh Hranice Hranice 47. VCV  
28. 12. Běh za loštickým tvarůžkem Loštice 48. VCV  
31. 16. Běh přes černovírský les Hlušovice 49. VCV  
LISTOPAD 2020
14. 3. Podzimní běh Červenkou Červenka 50. VCV  
17. 41. Běh 17. listopadu Přerov 51. VCV  
19. Listopadový běh Smetanovými sady Olomouc 22. OBL  
21. 9. Přáslavická devítka Přáslavice 52. VCV  
28. 17. Běh okolo náměšťského zámku Náměšť na Hané 53. VCV  
PROSINEC 2020
5. 38. Mikulášský běh Olomouc 54. VCV  
17. Prosincový běh Smetanovými sady Olomouc 23. OBL  
26. Náměšťský štěpánský běh Náměšť na Hané 24. OBL  

  

BAREVNÁ LEGENDA:
* závody přípravek
* závody družstev
* Mistrovství ČR
* soutěže škol
* ostatní závody

 

POKYNY K ODJEZDŮM 

Krajské přebory mužů, žen, juniorů a dorostu v běhu na 60 m, 60 m př., technických disciplínách a chůzi v hale (sobota 25. 1. 2020, Olomouc)
Sraz: v 8:00 ve vestibulu vlakového nádraží
Odjezd:
 v 8:15 (R 892)
Vedoucí:
 Ivana Kolomazníková (tel. 724 987 352)
Společnou dopravou pojedou všichni, kteří mají své disciplíny hned na začátku! Ostatní se dopraví individuálně. Podepsané jízdenky odevzdejte do středy 29. 1. 2020 p. Klvaňovi.

Krajské přebory mladšího a staršího žactva v hale (neděle 26. 1. 2020, Ostrava)
Sraz: v 7:00 ve vestibulu vlakového nádraží
Odjezd: v 7:23 (R1103 RegioJet)
Vedoucí: Pavel Kolomazník (tel. 777 950 861), Jana Javůrková (tel. 778 22 914), Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
Předpokládaný návrat: v 18:35 (R1126 RegioJet) - Předpokládaný návrat se ještě může změnit na základě účasti a přihlášených disciplín našich závodníků!
Nezapomeňte na 10 Kč jako vratnou zálohu do skříňky v šatně!

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v hale (pátek 31. 1. 2020, Ostrava)
Sraz: ve vestibulu vlakového nádraží
Odjezd: bude upřesněno
Vedoucí: Martina Koutňáková (tel. 776 559 570)
Předpokládaný návrat: bude upřesněno

Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva v hale (sobota 1. 2. 2020, Ostrava)
Sraz: ve vestibulu vlakového nádraží
Odjezd: bude upřesněno
Vedoucí: bude upřesněno
Předpokládaný návrat: bude upřesněno

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů a dorostu v hale (neděle 2. 2. 2020, Ostrava)
Doprava: individuální (podepsané jízdenky odevzdejte do středy 5. 2. 2020 p. Klvaňovi)

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

 pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.