KP mladšího žactva, skup. D

Rozpis kol:

1. kolo 15. května Přerov   článek výsledky fotogalerie videogalerie
2. kolo  30. května  Olomouc   článek výsledky fotogalerie videogalerie
3. kolo  21. června Hranice   článek výsledky fotogalerie videogalerie

 

Družstva na 1.-3. místě postupují na Mistrovství Moravy a Slezska družstev, které se bude konat v neděli 7. 10. 2018 v Ostravě.

Rozsah disciplín: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m (pouze hoši), 60 m př., výška, dálka, koule (hoši 3kg, dívky 2kg), míček, oštěp, 4x60 m
Střední tratě hochů se poběží následujícím způsobem: 1. kolo - 800 m, 2. kolo - 1500 m, 3. kolo - 800 i 1500 m

Ve skoku dalekém a ve všech vrhačských disciplínách budou mít všichni účastníci čtyři pokusy. Běh na 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů.


PŘIHLÁŠENÁ DRUŽSTVA:

Mladší žákyně Mladší žáci
TJ Šumperk TJ Šumperk
AK Olomouc AK Olomouc
SK Přerov SK Přerov
AC Prostějov AC Prostějov
AK Šternberk AK Šternberk
SK Hranice SK Hranice
Atletika Zábřeh TJ Uničov



Družstvo mladšího žactva na loňském 3. kole v Prostějově.


MLADŠÍ ŽÁKYNĚ

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   21   567,33
2. AC Prostějov   17   295,5
3. TJ Šumperk   16   322,5
4. SK Přerov   11   167,33
5. AK Šternberk   10   176,33
6. SK Hranice   6   82
7. AK Olomouc B   3   59
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Laitochová Elena 69 22 23 24
2. Beňová Silvie 56 14 17 25
3. Štajnarová Sofie 21 6 - 15
4. Gracová Kateřina 6 - 5 1
5. Lukšová Markéta 5,33 - 0,33 5
6. Chmelařová Klára 5 5 - -
7. Novotná Tereza 3 3 - -
8. Bürglová Barbora 0 0 - 0
9. Horáčková Natálie 0 - 0 0
10. Navrátilová Monika 2 - 0 -
11. Hrazdirová Kateřina 0 0 - 2
12. Železná Barbora 0 - - 0
           
  Celkem 167,33 50 45,33 72


MLADŠÍ ŽÁCI

      hl.b.   pom.b.
1. AK Olomouc   23   523
2. AC Prostějov   22   489
3. TJ Šumperk   18   314
4. SK Přerov   15   110
5. AK Šternberk   12   104
6. AK Olomouc B   7   51,5
7. SK Hranice   6   31,5
8. TJ Uničov   4   25
           
  Úspěšnost: Celkem 1.kolo 2.kolo 3.kolo
1. Karlík Vojtěch 35,5 7,5 13,25 14,75
2. Punge Samuel 26,5 7,5 11,25 7,75
3. Hastík David 23,25 8,5 - 14,75
4. Kopec Lukáš 12,5 1,5 8,25 2,75
5. Dýmal Jan 9 4 5 0
6. Martinec David 2 2 - 0
7. Tesař Jiří 1,25 0 1,25 0
8. Pěček Matěj 0 - - 0
           
  Celkem 110 31 39 40

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem