Rozpis kol:
1. kolo | 18. května | Šumperk | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
2. kolo | 30. května | Hranice | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
3. kolo | 22. června | Přerov | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
SF MMaS | 16. září | Olomouc | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie | |
MMaS | 23. září | Zlín | článek | výsledky | fotogalerie | videogalerie |
Do semifinále MMaS (Olomouc 16. 9. 2023) postupuje prvních 5 družstev ze základní části. Ze semifinále postupuje prvních 5 družstev do finále MMaS (Zlín 23. 9. 2023).
Rozsah disciplín: 60 m, 150 m, 300 m, 800 m (1. a 3. kolo), 1500 m (2. a 3. kolo), 60 m př., výška, dálka, koule (hoši 3kg, dívky 2kg), míček, oštěp (hoši 500g, dívky 400g), 4x60 m (1. a 3. kolo), 4x300 m (2. a 3. kolo)
Hod míčkem i hod oštěpem bude zařazen do všech kol. Běh na 1500 metrů poběží hoši i dívky.
Všechny běhy včetně 60 m se poběží rovnou jako finále - pořadí bude určeno podle časů.
Družstvo mladšího žactva na 1. kole v Šumperku v roce 2023.
MLADŠÍ ŽÁCI
hl.b. | pom.b. | ||||
1. | AC Prostějov | 24 | 703 | ||
2. | AK Olomouc | 21 | 577,5 | ||
3. | TJ Šumperk | 17 | 461 | ||
4. | Sportovní klub Přerov 1908 | 15 | 389,5 | ||
5. | AK Šternberk | 13 | 283 | ||
6. | SK Hranice | 5 | 66 | ||
7. | TJ Uničov | 4 | 34 | ||
8. | Atletika Zábřeh | -1 | 38 | ||
Úspěšnost: | Celkem | 1.kolo | 2.kolo | 3.kolo | |
1. | Kříž Vojtěch | 66 | 23 | 22 | 21 |
2. | Kovář Jakub | 58 | 30 | 28 | - |
3. | Sikora Jakub | 45 | 26 | - | 19 |
4. | Rybníček Max | 37,5 | 13,5 | - | 24 |
5. | Doležel Tom | 37 | 7,5 | 14,5 | 15 |
6. | Koňařík David | 34,5 | 14 | 8,5 | 12 |
7. | Cieslar Jakub | 22 | 8 | 2,5 | 11,5 |
8. | Červený Jakub | 20,25 | 8 | 5,75 | 6,5 |
9. | Kratochvíl Radovan | 18 | 6,5 | 3,5 | 8 |
10. | Poučenský Tobias | 14 | 6 | 3 | 5 |
11. | Studený Rostislav | 14 | 4 | 5 | 5 |
12. | Motloch Jiří | 10 | 3 | - | 7 |
13. | Mésl Kryštof | 7,75 | 6 | 1,75 | - |
14. | Závrbský Jonáš | 3,75 | 2 | 1,75 | - |
15. | Chatrný Filip | 1,75 | - | 1,75 | - |
16. | Stiskálek Jiří | 0 | - | 0 | - |
Celkem | 389,5 | 157,5 | 98 | 134 |
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
hl.b. | pom.b. | ||||
1. | AK Olomouc | 27 | 899 | ||
2. | AC Prostějov | 24 | 459 | ||
3. | Sportovní klub Přerov 1908 | 21 | 356,5 | ||
4. | TJ Šumperk | 15 | 246,5 | ||
5. | SK Hranice | 14 | 217 | ||
6. | Atletika Zábřeh | 12 | 194 | ||
7. | AK Šternberk | 10 | 186,5 | ||
8. | AK Olomouc B | 7 | 129,5 | ||
TJ Uničov | 0 | 0 | |||
Úspěšnost: | Celkem | 1.kolo | 2.kolo | 3.kolo | |
1. | Sedláčková Růžena | 77 | 25 | 27 | 25 |
2. | Zapletalová Izabela | 70 | 22 | 18 | 30 |
3. | Školová Aneta | 48 | 15 | 8 | 25 |
4. | Hrazdirová Anna | 34,75 | 9 | 12,25 | 13,5 |
5. | Běhalová Kateřina | 29,5 | 12 | 6 | 11,5 |
6. | Šocová Monika | 20,75 | 4,25 | 7 | 9,5 |
7. | Zedková Sofie | 19 | 8 | - | 11 |
8. | Tomišková Ester | 12,75 | 7 | 3,25 | 2,5 |
9. | Kubíčková Denisa | 12 | 5,25 | 4,25 | 2,5 |
10. | Mazánová Karolína | 11,5 | - | - | 11,5 |
11. | Vodičková Sofie | 6 | 2,5 | 0 | 3,5 |
12. | Vlachová Adéla | 5,5 | 0 | 1 | 4,5 |
13. | Pospíšilová Veronika | 4 | - | 4 | - |
14. | Burdíková Lucie | 3,25 | 3,25 | 0 | 0 |
15. | Burešová Ema | 2,5 | 0,25 | 2,25 | - |
16. | Beránková Eva | 0 | 0 | 0 | 0 |
17. | Chatrná Veronika | 0 | - | 0 | - |
18. | Rákosová Eva | 0 | - | - | 0 |
Celkem | 356,5 | 113,5 | 93 | 150 |