Patalová a Sehnal se o víkendu představí na MČR žactva

Mistrovství České republiky staršího žactva hostí o tomto víkendu Jablonec nad Nisou. Startovat budou dva atleti SK Přerov - Gabriela Patalová a Filip Sehnal. Patalová se na domácí šampionát nominovala v běhu na 100 m překážek a skoku dalekém, Sehnal poběží závod na 3000 metrů.

Do startovních bloků zaklekne Patalová hned na úvod mistrovství ve 13:15 a poběží v prvním rozběhu v šesté dráze. Její letošní nejlepší výkon 15,23 s je dvanáctý nejlepší ve startovní listině. V případě postupu do finále ji uvidíme běžet ještě jednou, a to ve 14:45. Dálka přijde na řadu v neděli v 10:30. Letos si Gabča vylepšila osobák už na 526 cm a v Jablonci bude znovu bojovat o jeho vylepšení a pěkné umístění.

Bez šancí na umístění v nejlepší osmičce není ani Filip Sehnal, jehož letošní čas 10:18,91 min je osmý nejlepší ve startovním poli. Závod na tři kilometry se poběží v neděli ve 13:10.

Také z tohoto Mistrovství by měl probíhat živý přenos na facebookové stránce Jsem atlet (příp. Česká atletika). Na živý přenos se můžete dívat, i pokud nemáte účet na Facebooku.

Propozice závodu zde
Průběžně aktualizované výsledky zde

Nepřehlédněte

facebook rajce youtube

 

pokyny k odjezdum

 

chci se stat clenem

 

 

 

 

© 2010-2019 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.