Ohlédnutí za běžeckými závody

Poslední březnovou neděli uspořádal Sokol Troubky závod týmů na 5 km nesoucí název Tróbecká Bludička. Naše mladá atletka Vanessa Bortlová běžela spolu se svou maminkou. Trasu uběhly za 27:16 min a obsadily krásné druhé místo!

Druhým závodem pokračoval seriál Chlapáckého běhu. Běhu Balatonem v Hněvkově se zúčastnil Tomáš Kašpařík, který bral v kat. B třetí místo a celkově doběhl jako devátý. Navzdory názvu se jednalo o kros s poměrně kopcovitým, ale běhavým profilem v Zábřežské vrchovině. Počasí bylo ideální, v závěru běžce provázel slabý déšť. Trasu dlouhou 11700 metrů Kašpařík uběhl za 50:36 min.

V sobotu 2. dubna se přerovský běžec představil v Mikulčicích na závodě Velká Morava. V konkurencí nabitém závodě obsadil celkově 18. místo (v kategorii sedmý). Silniční desítku zvládl za 39:50 min.