Petr Mikuláček má další dvě zlata z KP

V pondělí 6. září se v Šumperku konaly krajské přebory družstev i jednotlivců. Závodů se zúčastnila také početná výprava SK Přerov- po dvou bylo jak starších žáků, tak starších žákyň. Tomu odpovídala i tabulka bodového hodnocení oddílů. Hoši byli sedmí se 30 body a po všech třech kolech jim patří šesté místo. Děvčata obsadila se ziskem 24 bodů šestou pozici a celkově jsou rovněž šesté.

 

Plným bodovým ziskem přispěl družstvu Petr Mikuláček. Jak vidno, vůbec se na jeho výkonech nepodepsala týdenní antibiotiková kúra. Opět vyhrál běh na 100 metrů s překážkami (15,66 s). V dálce předvedl totéž a dokonce si vyrovnal osobní rekord z letošního května- 569 cm.

 

Druhým mužem na bojišti byl Jan Koplík. Na krátkých překážkách, které běžel poprvé v životě, byl pátý (19,15 s). K tomu přidal deváté místo na 60 metrů ve vylepšeném osobním rekordu 8,16 s. Zřejmě mu nicnedělání prospívá více než trénink.

 

Z děvčat dosáhla na medaili pouze Lucie Pavelková v běhu na 150 metrů (21,23 s). K tomu byla pátá na šedesátce (8,88 m). U ní platí přesně opak toho, co u Honzy. Aneta Mališková si vylepšila osobák v dálce na 414 cm a byla šestá. Nevím, co dělala na trati 200 metrů překážek, na místě jsem nebyla. Avšak na čas 44,99 s u ní rozhodně zvyklí nejsme.

 

Koutňa

 

Kompletní výsledky zde: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=12605

Nepřehlédněte

           

 

     

 

 pokyny k odjezdum

 

 Dres na cestách

© 2010-2024 Atletika SK Přerov. Všechna práva vyhrazena.